Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
06.07 06:59 - ПРОГРАМАТА НА ПЛОВДИВСКАТА ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА СЪБОТА И НЕДЕЛЯ - 6 И 7 ЮЛИ
Автор: zaprehoda Категория: Бизнес   
Прочетен: 32 Коментари: 0 Гласове:
0



 ПРОГРАМАТА ЗА СЪБОТА –6.07

7.50 Алтернативата със Снежана Иванов. Ще взриви ли Пеевски ДПС – разговор с Гюнер Тахир и др. .

8.55 От кухнята на новините – актуални репортажи

9.30 Запомнете Пловдив – Градът на бистрата. Как се появиха бистрата в Пловдив и дали бяхме първи?https://www.youtube.com/watch?v=Kw8J7Wuz3JI

10.30 На събор с Ники Димов

11.00 Час по финанси с финансовия експерт Светозар Гледачев

12.00 Урок по вероучение с Йончо Божанов https://www.youtube.com/watch?v=9BNs38GgEgo

13.00 Ася в страната на талантите с Ася Антонова

https://www.youtube.com/watch?v=cDHvdaDni5I

15.00 Непознатото лице с гост Десислава Даскалова - психолог 

https://www.youtube.com/watch?v=Vmpe_ujJaOo&t=2s

15.35 Ванга е винаги с нас – документален филм

16.10 Запомнете Пловдив – спомени за Хаджи Хасан махала

17.10 На събор с Ники ДИМОВ

17.30 Обзор на новините от седмицата

17.50 Кой е Владимир Сис и защо чак сега се сещаме за него?https://www.youtube.com/watch?v=_j08nHJ2iX0

19.30 Непознатият Пловдив 4 . „Домът на изкуствата и печата“

18.55 Обзор

https://www.youtube.com/watch?v=yZwIkWPWJ4U

19 15 Алтернативата с Илиян Василев, който ще коментира трусовете в ДПС
10 години  след атаката срещу КТБ – разговор с Георги Христов – бивш изпълнителен директор.
Гостува и финансистът Евгений Кънев

20.30 Обзор https://www.youtube.com/watch?v=yZwIkWPWJ4U

20.50 На Агората с философа Ангел Грънчаров

https://www.youtube.com/watch?v=CoxmDNRG7Ww

21.50 Изкуството да се живее

22.50 Обзор https://www.youtube.com/watch?v=yZwIkWPWJ4U

    1. Мисия Добро семейство с Ирина Милчева

       

Неделя 7.07

7.30 Алтернативата от сряда с Калин Маноло - с участието на проф.Светослав Малинов, Мустафа Емин и др.

8.30 Пълен запис от сесията наОбщинския съвет

12.00 Часът на богослова с Йончо Божанов

13.00 Ася в страната на талантите с Ася Антонова с гост Васил Венински

https://www.youtube.com/watch?v=cDHvdaDni5I

15.00 Молитва на светата броеница и Кръстов път

15.45 Спортна трибуна с Пламена Миткова, състезател по скок на дължина с олимпийска квота и Ивайло Русенов – личен треньор

16.45 Изопачената история – За цензурата

17.30 Обзор

https://www.youtube.com/watch?v=yZwIkWPWJ4U

17 50 ТВ омбудсман – Как да се измъкнем от батака – трета серия

18.50 Трите най – с Йоана Криста Соколова https://www.youtube.com/watch?v=aCvtkPTktvE

18.55 Обзор

https://www.youtube.com/watch?v=yZwIkWPWJ4U

19 15 Глагорец с Людмил Попов

20.30 Обзор

https://www.youtube.com/watch?v=yZwIkWPWJ4U

20.50 Мисия Култура  Гости Даниела Зекина и Петър Бояджиев – за изложбата им "Алтер Его"
21.50 Ася в страната на талантите

https://www.youtube.com/watch?v=cDHvdaDni5I

23.50 На събор с Ники Димов

 




Гласувай:
0



Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: zaprehoda
Категория: Бизнес
Прочетен: 9657042
Постинги: 1117
Коментари: 6489
Гласове: 8698
Архив
Календар
«  Юли, 2024  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031